Menu

dyskretny urok codzienności

opisywany przez heteroseksualne ciało pedagogiczne rodzaju żeńskiego oddające się wnikliwym studiom nad rodzajem męskim, choć rodzaj nijaki nie pozostaje bez znaczenia

Atrakcyjny pozna panią

asprocolia

Niedawno byłam świadkiem rozmowy wnuczki z babcią na tematy damsko-męskie. Wnuczka, jak się potem dowiedziałam, przeżywała trudne chwile po rozstaniu. Babcia bardzo sensownie i trzeźwo ją pocieszała, a kiedy ta wyszła, westchnęła niejako do siebie : za moich czasów to było nie do pomyślenia.

A dziś koleżanka przysłała mi anons z portalu randkowego z komentarzem: tak naprawdę to nie jest śmieszne. Przeczytałam z uwagą i jak to ja, uśmiałam się, ale.......to naprawdę nie jest śmieszne. Autorem anonsu jest pan po czterdziestce. Jego anons to idealny przykład tego jak nie powinno się pisać o sobie w takich miejscach. A może on  po prostu jest szczery ?

witam:)  jestem zwykłym facetem, mającym swoje złe i dobre strony - nie ma ideałów. Mieszkam z moimi dwoma praktycznie dorosłymi synami. szukam normalnej, niezapatrzonej w siebie, skromnej i spokojnej kobiety, która chciałaby ze mną dzielić życie.

On ma niezbyt łatwą sytuację rodzinną ( dwóch młodzieńców w okresie burzy i naporu pod opieką ), ale szuka szarej myszki pozbawionej egoizmu, aspiracji własnych i do tego spokojnej. Hm, spokojne kobiety leżą na stołach operacyjnych i taki stan nie trwa zbyt długo, oj nie....

 

Nie interesują mnie żadne przygody. Tak jak Wy również mam swoje kryteria, więc nie gniewajcie się moje drogie ale paniom po 42 serdecznie dziękuję.  Moje drogie, nie szukam tu mamy... 

Upsssss........czyli kobieta mająca już 43 lata kojarzy się facetowi po czterdziestce z matką. Interesujące, ale ma prawo posiadać swoje kryteria, wiadomo, klient nasz pan. 

Interesuje się motoryzacją - jeżdżę motocyklami (różnymi), buduje motocykle i auta, kocham muzykę - dobrą muzykę :) lubię też podróże :) jestem niezależnym facetem. Piorę, gotuję, sprzątam, prasuje.. radzę sobie ze wszystkimi aspektami życia łącznie z naprawami i remontami... Ale miło byłoby mieć kobiecą pomoc u boku :)

Wow, facet na motorze to sam seks......facet, który pierze, gotuje i prasuje to dar niebios, a już taki, który ma ciekawe zainteresowania to w ogóle i w szczególe........Ale taki, który chce mieć pomoc u boku ??? Zdarza się, że facet miewa kogoś na boku, ale taki numer ??? Już wszystko jasne, on szuka taniej pomocy domowej, bo mu ta domowa chałtura już zbrzydła. Ewentualna kandydatka musiałaby bardzo kochać życie domowe...Gołym okiem można zauważyć, że on chce więcej niezależności. Kobieta nie jest tu  celem, a środkiem.

Szukam drugiej połówki, która zechce dzielić ze mną każdy dzień, radości i troski. Która będzie wspierała duchowo. Która mnie zrozumie i będzie przymykała oko na moje niedoskonałości :) Miło byłoby gdyby również dzieliła ze mną pasje, albo chociaż je tolerowała. zapewniam, że ja od siebie dam wszystko :)

Wymagań ciąg dalszy. Ma wspierać, rozumieć, przymykać oko, jeździć motocyklem, Ma być wyrozumiała i tolerancyjna, a wtedy on da z siebie wszystko. Tylko co to wszystko oznacza ? Wiadomo, kobieta sama sobie domaluje rycerza na białym koniu z czerwoną różą w zębach. Taka nasza natura....

 

Komentarze (8)

Dodaj komentarz
 • Gość: [devil] *.dynamic.gprs.plus.pl

  Nie dziwię się, że się usmialaś. I tak łaskawie go potraktowalaś. A "najzabawniejsze" w tym wszystkim jest to, że najpewniej jego anons cieszy się ogromnym powodzeniem. Makabra jakaś.

 • asprocolia

  devil,
  też tak sądzę ;)))

 • spirit_of

  Ales rozlozyla na czesci pierwsze :D fakt, nalezy czytac bardzo dokladnie miedzy slowami. Ponoc takze nalezy bardzo uwazac na zdania typu: po duzym rozczarowaniu szukam...

 • ulachmiel

  No taka 42-letnia to się zasapie przy szorowaniu podłogi, a tu jeszcze okna na umycie czekają...

 • asprocolia

  spirit,
  pewnie tak, ale to nie na moje zdrowie ;)))

  ulachmiel,
  słuszne spostrzeżenia, silna musi być oraz skromna koniecznie ;))

 • Gość: [Izabelka] *.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

  Odnoszę wrażenie, że chyba ma jednak nierówno umeblowane pod sufitem ;-)
  Może wie kogo szuka, ale nie wie co traci :-P

  Kobieta po 42.
  ;-P

 • stradovius

  Pomyślałbym, że to Kamil Durczok, ale on woli mężatki...

 • asprocolia

  izabelka,
  a ja to jednak facetom zazdroszczę......tego myślenia o sobie ;)))

  stradovius,
  jak miło Cię tu widzieć :)
  Tak, pan Durczok się zagubił, a szkoda, bo to całkiem mądry facet był ;)

© dyskretny urok codzienności
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci