Menu

dyskretny urok codzienności

opisywany przez heteroseksualne ciało pedagogiczne rodzaju żeńskiego oddające się wnikliwym studiom nad rodzajem męskim, choć rodzaj nijaki nie pozostaje bez znaczenia

........aby język giętki

asprocolia

Kobietom zarzuca się gadulstwo, nadmiar słów, mało treści. Tu bym polemizowała trochę....Zauważyłam, że kobiety po przejściach mają dar ujmowania głębokiej myśli w jednym zdaniu. To ogromna sztuka walnąć sentencję na przykład trzy dni po rozwodzie. Ot choćby taka:

-Dopiero w sądzie zauważyłam, że jest strasznie podobny do swojej matki. 

Wczoraj uczestniczyłam w smutnej uroczystości zakończonej stypą. Nie lubię tego słowa, jest jakieś takie pozbawione powagi i godności. Konsolacja brzmi lepiej. Do tego owa stypa odbyła się w lokalu o nazwie Sabat. Ale pomińmy te fakty. 

Tuż obok mnie siedziały dwie kuzynki i rozmawiały o znanym sobie mężczyźnie, który doprowadził do załamanie nerwowego pewną kobietę. Jedna z nich była wyraźnie tym faktem zaskoczona, druga wręcz przeciwnie. W oczekiwaniu na kawę wypaliła:

- Kochana.....cała dzielnica wie, że to jest facet, który lubi seks bez zobowiązań, mieszkanie bez czynszu i schab bez kości.

Zsunęłam się pod naporem treści.

Komentarze (3)

Dodaj komentarz
 • aga-joz

  Zwłaszcza ten schab bez kości poraża...

 • z_pamietnika_inzyniera

  Bez zobowiązań, bez czynszu i bez kości - ma człowiek upodobania!

 • asprocolia

  aga,
  mnie całość ;))

  z_pamiętnika_inżyniera,
  i owszem ;))

© dyskretny urok codzienności
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci